sex shop

Kadınların Dikkatini Çekmek

Kadınların Dikkatini Çekmek

Kadınların Dikkatini Çekmek

Bayanlarla ilgilenmek bir sanattır. Kadınları tavlamak çoğu zaman küçük ama ince detaylara dayanmaktadır. Eğer birçok şeyi yapıp sadece ufak bir ayrıntıyı kaçırırsanız durum son derece kötü olacaktır. Bir kadın asla sevmediği bir adamın hatalarını affetmeyecek ve ilgisi dağılacaktır. Bu nedenle o sizi sevene kadar sevgisinin affediciliğini yakalayana kadar muhteşem bir adam olmanız gerekmektedir.

Bu durum son derece basittir. Mesela gün sonunda aramak günün nasıldı demek kadını düşündüğünüzü hissettirir ve bu sayede onun size yaklaşmasına yardımcı olur. Sonra sabahları elinizde bir kahve ile ona gitmeniz onda büyük etkiler yaratacak ve beni önemsiyor havası katacaktır. Onunda işe yürümek ya da bir gece birden hadi çık kapıdayım demeniz onu 5 dakika görmeniz büyük artılar kazanmanızı sağlayacaktır.
Bu devrede yapmamanız gereken şeyler baskıcı olmamak sürekli aramamak özletmek ama aynı zamanda yanında olmak istediğinizi hissettirmeniz gerekmektedir. Bu adımlardan biri eksik olduğunda o kadının yanınızda olmak istemesi son derece zordur. Öncelikle onu önemsediğinizi göstermeniz ve kanıtlamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sisme kadın gerçek şişme bebek suni vajina erotk market sado mazo sex makinesi